Català   Castellano Contacte   
Seagui
 
  Presentaciˇ
 
  Servei d'Atenciˇ
al Client
 
  Sectors assegurats
Asssegurances agrÓries
P˛lissa de vida
Vehicles
Llar
Decesos
Viatges
Peticiˇ general
 
 
Reg. Especial de Correduría de Seguros, clave J292GC. Contratado el seguro de Responsabilidad Civil, según art. 15 de ley 9/1992 de Abril.

Sectors assegurats

 -   Pòlissa de vida
 -   Vehicles
          Càlcul pressupost
 -   Llar
          Càlcul pressupost
 -   Salut:
          Cigna
          DKV
          Agrupació
 -   Assegurances del camp
 -   Accidents laborals per a autònoms


Per a més informació i consultes, us podeu adreçar als següents telèfons:

Departament Sinistres
Joan Fustegueres
973 55 00 00 ext. 2219
joan.fustegueres@bonarea.com

Departament Técnic Comercial
Mireia Marrades
tel. 973.55.00.00 ext. 2121
mireia.marrades@bonarea.com

        Assegurances Generals
        Anna Ilieva
        tel. 973.55.00.00 ext. 2376
        anna.ilieva@bonarea.com

        Marta Mujal
        tel. 973.55.00.00 ext. 2129
        marta.mujal@bonarea.com

        Jordina Santamaria
        tel. 973.55.00.00 ext. 2126
        jordina.santamaria@bonarea.com

        Assegurances Agraries
        Ester Rius
        tel. 973.55.00.00 ext. 2239
        ester.rius@bonarea.com

 
  Traspalau, 8 - 25210 Guissona (Lleida)